Фестивала на лалето в Истанбул 2020! Транспорт с автобус + 2 нощувки със закуски в хотели по избор 4 и 5* + Посещение на Принцовите острови + Посещение на Мол „FORUM + Екскурзоводско обслужване на цени от 166 лв. на Човек!

Оферта № 1537
Отстъпка -33 %
166 лв.
  • Реална цена: 249,00 лв.
  • Спестяваш: 83,00 лв.
Офертата е изтекла
С наближаването на пролетта наближава и един много красив фестивал. През март и април месец в Истанбул настава истинско цветно шествие. Бъдете част от тази пролетна феерия с днешната ни оферта!



Маршрут: София-Истанбул-Одрин-София


Дата на заминаване:


02.04.2020 / 09.04.2020 / 16.04.2020 / 23.04.2020 г.

Courtyard By Marriott Istanbul International Airport 4* - 166 лв.
Park Inn By Radisson Istanbul  5* - 188 лв.
Golden Tulip Istanbul Bayrampasa 5* - 188 лв.


ПАКЕТЪТ ВКЛЮЧВА: 

  • Транспорт България -Турция (Истанбул) -България с лицензиран туристически автобус или микробус;
  • 2 нощувки в луксозни спа хотели 4 или 5* в Истанбул;
  • 2 закуски в съответната категория хотел;
  • Ползване на закрит басейн;
  • Безплатно ползване на сауна;
  • Безплатно ползване на фитнес зала;
  • Безплатен Wi-Fi достъп;
  • Бонус: Безплатен трансфер до най- красивия парк с лалета в Истанбул - Емирган Парк ; 
  • Посещение на Принцовите острови - екскурзоводско обслужване и трансфер от хотела до пристанището и обратно;
  • Посещение на Мол „FORUM” на територията на който се намират множество магазини, между които PRAKTIKER, магазин IKEA, сензационния "Sea Life Akvarium"(без включен билет);
  • Пътни, гранични, магистрални такси, паркинг, трансфери ;
  • Водач от фирмата организатор по време на пътуването и престоя в Истанбул;

 

ПАКЕТЪТ НЕ ВКЛЮЧВА:

  • Разходи от личен характер;
  • Медицинска застраховка с Асистанс 2 лева на ден ( заплаща се допълнително към екскурзионния пакет);
  • Градски такси за хотелите по маршрута 12 лева на човек (заплаща се задължително към пакета);
  • Фериботни такси за стигане до Принцовите острови 12 лева на човек ( заявяват се предварително и се плащат в България )
  • Програми по желание;
  • Входни такси за музеите;
  • ПРОМО ВЪЗМОЖНОСТ: При закупуване на допълнителни екскурзии в България, всеки един клиент има невероятната възможност да се възползва от промоционалните цени валидни до 5 работни дни преди датата на заминаване. За допълнителна информация, моля посетете секция "Допълнителни екскурзии". Цените на допълнителните екскурзии и услуги, заплатени по време на пътуването са м/у 20%-30%  по-високи!

 

Преди закупуване на ваучер е необходимо да проверите възможните свободни места за настаняване на тел: 0889 75 77 51, 0887 999 152  от Понеделник до Събота от 09:00 до 17:00 часа.


Необходими документи:

Международен паспорт с минимум 6 месеца валидност към датата на отпътуване. Няма паспортни, визови, медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването.
За лица не навършили 18 години се изисква нотариално заверена декларация за съгласието на родителите детето да пътува с упълномощеното лице.

Входните такси на музеите.

  • “Св. София” – 25 TL.
  • Двореца “Топ капъ сарай” – 30 TL
  • Султански дворец “Долмабахче”  – 30 TL
  • ІІ – ри двор + съкровищница – 25 TL
  • Харема – 10 TL.
  • Посещение на Аквариум Тюркоазоо – 50 TL.
  • Куверт за местно атракционно заведение – Гар Мюзик Хол – 30 eвро 


ПРОГРАМА

Ден 1
Отпътуване от началния пункт, заложен по екскурзионния план. Нощен преход.

Ден 2
Сутрешно пристигане в Истанбул. Освежаване във фоайето на избрания от Вас хотел и свободно време. Възможност за участие в допълнителни екскурзии срещу заплащане. Aко има свободни стаи в момента на пристигане, гостите се настаняват веднага. Ако няма свободни стаи, настаняването става след  14.00 ч. Това е  политика на всички хотелиери в световен мащаб. Стаите се освобождават до 12:00 ч.
09:00ч. среща на пристанището за екскурзия до Принцовите острови до о-в Буюк Ада. Най-големият остров е райско кътче без автомобилно движение, с красиви сгради и приятни заведения. Цялата екскурзия трае около 5-6 часа.
или 
Eкскурзии по желание: 17:00ч - Вечерна автобусна разходка с посещение на Мол Emaar и Мол Watergarden Istanbul . Отпътуване за Азиатската част на града с минаване по един от мостовете над пролива Босфор в азиатската част,където първо ще посетим най-новият мол Емаар ,където ще имате възможност  да посетите най-новият аквариум с подводна зоологическа градина, ще  имате възможност да  видите 7 различни тематични сектора с над 20 000 морски обитатели и земноводни от 200 вида, включващи подводният стъклен тунел, галерията с риби, скали и водопади, Царството на крокодилите, островът на пингвините, Горската секция включва - змии, паяци, игуани, хамелеони, диви пирани, гигантски водни плъхове и много други интригуващи жители на горите и още много други изненади. Ще имате възможността да пазарувате и в магазините на някои от световно известните марки и също така на голяма част от местните марки, като Hugo Boss, Guess, Gucci, Hermes, Lc Waikiki, Victoria's Secret, Zara, Kemal Tanca, Hotic, Altinbas и др. Свободно време за шопинг и отпътуване към Мол Watergarden İstanbul(Пеещите фонтани). МОЛ Watergarden İstanbul - където, ще наблюдаваме по възможност светлинното шоу на пеещите фонтани. Изключителна хореография на вода, светлина, лазерни ефекти и музикално шоу. Басейнът е разположен на площ от 5 хиляди квадратни метра в сърцето на Watergarden Истанбул и се смята за "най-големият" басейн в Европа. След посещението на Мол Watergarden продължаваме към Автобусна обиколка на нощен Истанбул – светлини и романтика откъдето се разкриват невероятни панорамни гледки и са изненада за туристите. Нощувка.  

Ден 3 / Закуска. 
Свободно време. Възможност за участие в допълнителни екскурзии срещу заплащане.
Екскурзии по желание: 08:30ч. - 2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и разходка по Босфора. Панорамна автобусна обиколка на Истанбул с посещение на българската Желязна църква „Свети Стефан“ и преминаване на Азиатския бряг с корабче по Босфора - вълнуваща разходка между два континента и връщане по въжения мост над Босфора.

Екскурзии по желание: 08:30ч. - 2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай (цената е с включен билет за обекта). 
Екскурзии по желание: 08:30ч. - 3 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул + разходка по Босфора и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай (цената е с включен билет за обекта).
Панорамна автобусна обиколка на Истанбул с посещение на българската Желязна църква „Свети Стефан“ и преминаване на Азиатския бряг с корабче по Босфора - вълнуваща разходка между два континента и връщане по въжения мост над Босфора + посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай.
Екскурзии по желание: 19:15ч  - Екскурзия "Нощен Босфор" - плаване с кораб по Босфора с вечеря и програма.
Екскурзии по желание: 20:00ч. - Посещение на атрактивен ресторант Гар Мюзик Хол. Нощувка. 

Ден 4 / Закуска.
След закуска. Освобождаване на стаите и отпътуване за парк Емирган.
Бонус: Tрансфер до най- красивия парк с лалета в Истанбул - Емирган Парк.
Включено в пакета: Посещение на Мол „FORUM” на територията на който се намират множество магазини, между които PRAKTIKER, магазин IKEA, сензационния аквариум "Sea Life Akvarium"(без включен билет за посещение на аквариума);. Отпътуване за България. 

К

Допълнителни екскурзии
  • 8.00 лв.

    Медицинска застраховка за всички възрасти с покритие 5 000 евро

     

  • 12.00 лв.

    Градски такси за хотелите по маршрута 12 лева на човек (заплаща се задължително към пакета);

     

  • 12.00 лв.

    Фериботни такси 12 лева на човек ( заявяват се предварително и се плащат в България )

     

  • 50.00 лв.40.00 лв.

    Вечерна автобусна разходка с посещение на Мол Emaar и Мол Watergarden Istanbul

    Eкскурзии по желание:  17:00ч  -  Вечерна автобусна разходка с посещение на Мол Emaar и Мол Watergarden Istanbul  . Отпътуване за Азиатската част на града с минаване по един от мостовете над пролива Босфор в азиатската част,където първо ще посетим най-новият мол Емаар...

  • 30.00 лв.25.00 лв.

    Вечерна автобусна разходка с посещение на Мол Emaar и Мол Watergarden Istanbul ( деца до 11,99г)

     

  • 72.00 лв.50.00 лв.

    2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и разходка по Босфора

    Екскурзии по желание:   08:30ч. - 2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и разходка по Босфора.  Панорамна автобусна обиколка на Истанбул с посещение на българската Желязна църква „Свети Стефан“ и преминаване на Азиатския бряг с корабче по Босфора - вълнуваща...

  • 50.00 лв.35.00 лв.

    2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и разходка по Босфора ( деца до 11,99г)

     


    Деца години

  • 90.00 лв.70.00 лв.

    2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай (цената е с включен билет за обекта).

     

  • 76.00 лв.60.00 лв.

    2 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай ( деца до 11,99г)

     


    Деца години

  • 132.00 лв.98.00 лв.

    3 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул + разходка по Босфора и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай (цената е с включен билет за обекта).

    Екскурзии по желание: 08:30ч. - 3 в 1.  Панорамна екскурзия на Истанбул + разходка по Босфора  и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай (цената е с включен билет за обекта). Панорамна автобусна обиколка на Истанбул с посещение на българската Желязна...

  • 92.00 лв.70.00 лв.

    3 в 1. Панорамна екскурзия на Истанбул + разходка по Босфора и посещение на двореца Долмабахче - Турският Версай ( деца до 11,99г)

     


    Деца години

  • 98.00 лв.88.00 лв.

    Екскурзия "Нощен Босфор" - плаване с кораб по Босфора с вечеря и програма

    Екскурзия "Нощен Босфор" - плаване с кораб по Босфора с вечеря и програма. Предлагаме Ви едно вълнуващо изживяване между два континента с включен трансфер от хотела до пристанището, вечеря на яхтата и богата музикална програма. Менюто включва: Типично турско мезе (плато ордъоври), сезонна...

  • 79.00 лв.59.00 лв.

    Екскурзия "Нощен Босфор" - плаване с кораб по Босфора с вечеря и програма ( Деца 0 - 11.99г.)

    Екскурзия "Нощен Босфор" - плаване с кораб по Босфора с вечеря и програма. Предлагаме Ви едно вълнуващо изживяване между два континента с включен трансфер от хотела до пристанището, вечеря на яхтата и богата музикална програма. Менюто включва: Типично турско мезе (плато ордъоври), сезонна...

  • 31.00 лв.

    Посещение на"Sea Life Akvarium"за лица от 14 г. до 109 г.

    Аквариума се намира в Истанбул и е първият гигантски аквариум в Турция, който предлага на посетителите да поплуват между петте тигрови акули или дори да им дадат храна.Аквариумът "Sea Life Akvarium" се намира в търговски център в квартал Байрампаша в Истанбул.Строежът на водния басейн с...

  • 22.00 лв.

    Посещение на "Sea Life Akvarium" в Истанбул ( деца от 2 до 13,99г.)

    Аквариума се намира в Истанбул и е първият гигантски аквариум в Турция, който предлага на посетителите да поплуват между петте тигрови акули или дори да им дадат храна.Аквариумът "Sea Life Akvarium" се намира в търговски център в квартал Байрампаша в Истанбул.Строежът на водния басейн с...

  • 80.00 лв.65.00 лв.

    Посещение на атрактивен ресторант " Gar Вариете" в Истанбул 2020

    Цената включва – транспорт с микробус или автобус до ресторанта и обратно до хотела, вечеря, богата шоу програма и обслужване от фирмата партньор. Меню: салата асорти (ордьовър), топли предястия, зелена салата, основно ястие , сезонни плодове за десерт. На човек се полагат: 2 чаши...

  • 60.00 лв.50.00 лв.

    Посещение на атрактивен ресторант " Gar Вариете" в Истанбул 2020 - Деца до 11.99г.

    Цената включва – транспорт с микробус или автобус до ресторанта и обратно до хотела, вечеря, богата шоу програма и обслужване от фирмата партньор. Меню: салата асорти (ордьовър), топли предястия, зелена салата, основно ястие , сезонни плодове за десерт. За деца се полагат:2...


     



Описание
Ед. цена
Брой
 
Фестивала на лалето в Истанбул 2020! Транспорт с автобус + 2 нощувки със закуски в Courtyard By Marriott Istanbul International Airport 4* + Посещение на Принцовите острови + Посещение на Мол „FORUM + Екскурзоводско обслужване на цени от 166 лв. на Човек
166,00 лв.
249,00 лв.
Фестивала на лалето в Истанбул 2020! Транспорт с автобус + 2 нощувки със закуски в Park Inn By Radisson Istanbul 5* или Golden Tulip Istanbul Bayrampasa 5*; + Посещение на Принцовите острови + Посещение на Мол „FORUM + Екскурзоводско обслужване на цени
188,00 лв.
255,00 лв.
Осигурено от Евър Травел, лиценз № PK-01-6941
Условия на офертата

 

  • Дата на заминаване:  02.04.2020 / 09.04.2020 / 16.04.2020 / 23.04.2020 г.
  • Можете да закупите неограничен брой ваучери за себе си и приятели
  • Ваучерът НЕ важи за пътувания извън посоченият период
  • След закупуването на ваучер, той не може да бъде заменян, анулиран или използван повторно
  • Агенцията си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата
  • За да използвате услугата задължително представете вашия ваучер или неговия номер и ПИН код на служителите в туристическата агенция
  • Телефони на Lapni.bg относно покупката на ваучери: (НЕ Е ЗА РЕЗЕРВАЦИИ)
  • Всички условия на Lapni.bg